Zpět na seznam

MATURITA 2019-2020 z matematiky

Maturita 2019-2020 z matematiky Autor: Dana Gazárková, Marie Chadimová, Ivana Ondráčková, Běla Vobecká
Nakladatel: Didaktis
Vazba: Brožovaná
Rozsah: 168
Typ: testy
ISBN: 978-80-7358-307-1

Komplexní cílená příprava na maturitní zkoušku z matematiky, poskytující metodická doporučení jak k přípravě na zkoušku, tak k jejímu průběhu. 

 
 
Cena: 189 Kč (běžná cena 199 Kč) Objednat Doporučit známému

Komplexní příručka sestavená podle katalogu požadavků platného od školního roku 2017/2018 umožní maturantům efektivní přípravu na státní maturitní zkoušku z matematiky. Publikace má kromě částí, které obsahují informace o zkoušce a struktuře testu, dvě stěžejní části – sbírkovou část a cvičné didaktické testy. K úlohám ve sbírkové části je připraven klíč spolu s nápovědou. Tři cvičné didaktické testy jsou v publikaci vzorově vyřešeny a k dalším dvěma cvičným didaktickým testům je připraven klíč.

Součástí knihy je i řada tipů a doporučení pro přípravu a níže najdete sadu záznamových archů k zápisu odpovědí k cvičným testům.

Novinkou oproti loňské příručce je pak rozšíření sbírkové části o označené úlohy, které odpovídají úrovni maturity Matematika+.Příručka dále nabízí dva další didaktické testy, ke kterým je připraven stručný klíč.

 

UKÁZKA 1

UKÁZKA 2

UKÁZKA 3

UKÁZKA 4

záznamový arch

 

Doporučte kamarádovi
: :
Nabídku jsme pro Vás připravili ve spolupráci s AMOS - Centrum vzdělávání, kde Vám ochotně poradí na fido@kampomaturite.cz.
© Kurzy-Fido.cz   © KamPoMaturite.cz